Onze medewerkers

Dit zijn de mensen die TelliQ elke dag verder laten groeien. Als u geen contactgegevens kunt vinden voor de persoon naar wie u op zoek bent, bel dan ons algemene nummer, +31 85 1302362 zodat we u kunnen doorverbinden.

TelliQ International

Rudi Roth
TelliQ BV CEO
+31 85 1302362
rudi.roth@telliq.com
Caroline Sigge
International sales
+46 (0)589 370 776
caroline@telliq.com
Lukas Ivarsson
Business Area Manager
+46 (0)589-89819
lukas@telliq.com

Klantenservice

Kim Sörén
Business Area Manager
0589-875 53
kim.soren@telliq.com
Henrik Ljung
Klantenservice-beheerder
0589-12370
henrik.ljung@telliq.com
Daniel Porath
Klantenservice-beheerder
0589-12370
daniel.porath@telliq.com
Albin Johansson
Klantenservice-beheerder
0589-12370
albin.johansson@telliq.com
Julia Thorstensson
Klantenservice-beheerder
0589-12370
julia.thorstenson@telliq.com

Bestellingen en leveringen

Maria Jansson
Business Area Manager
0589-12370
support@telliq.com
Pontus Zetterberg
Leveringen
0589-12370
support@telliq.com
Erika Larsson
Leveringen
0589-12370
erika@telliq.com

Wagenparkbeheer

Marcus Östergårde
Business Area Manager
0589-89820
marcus@telliq.com
Anders Winther
Verkoop
0589-370780
anders@telliq.com
Rickard Eriksson
Verkoop
0589-87559
rickard@telliq.com
Thomas Andersson
Verkoop
0589-87558
thomasa@telliq.com
Petter Stenberg
ÅF Manager
0589-87565
petter.stenberg@telliq.com
Per Pallin
ÅF Manager
0589-370778
perp@telliq.com
Tim Di Zazzo
ÅF Manager
0589-87563
tim.dizazzo@telliq.com

Openbare verlichting en gemeenten

Matthias Borell
Key Account Manager
+46 (0)589-875 50
matthias@telliq.com
Love Wige
Key Account Manager
+46 (0)589-370 783
love@telliq.com

OEM en specialisten

Lukas Ivarsson
Business Area Manager
0589-89819
lukas@telliq.com
Caroline Sigge
International sales
+46 (0)589 370 776
caroline@telliq.com
Joel Verpers
Project Manager
-
-
Daniel Stengård
Back Office Engineer
-
-
Samuel Wahlgren
Server/Web Development
-
-
Charlotta Rosdal
Embedded Engineer
-
-
Jan Kardell
Embedded Engineer
-
-
Örjan Nilsson
Embedded Engineer
-
-
Carl Egegren
Embedded Engineer
-
-
Erik Ljung
Radio/Communications Engineer
-
-

Productontwikkeling

Magnus Öberg
Hoofd productontwikkeling
-
magnus.oberg@telliq.com
Per Jansson
Productontwikkeling
-
per.jansson@telliq.com
Erik Basilier
Systeem ontwikkeling
-
-
Chaima Ben
Systeem ontwikkeling
-
-
Henry Sirviö
Firmware
-
-
Peter Zander
Operations
-
-

Marketing

Johan Ahlstrand
Marketing Communications Manager
-
-
Albert Moheden
Marketing Communications Manager
0704418498
-
Jörgen Vegraeus
Hoofd Marketing
0705406111
jorgen@telliq.com

Administratie en financiën

Joakim Lindquist
CEO
+46 (0)589 123 70
joakim.lindquist@telliq.com
Stig Alterbäck
Financieel directeur
0589-12370
stig.alterback@telliq.com
Eva Ljung
Financiële administratie
-
-
Joakim Bohman
Financiële administratie
-
-
Sebastian Widerlöv
Kwaliteitsmanager, Data Protection Officer
0589-12370
sebastian.widerlov@telliq.com

TelliQ BV

Rudi Roth
Sales director
+31 85 1302362
rudi.roth@telliq.com

Lees meer over TelliQ

Neem contact met ons op

Algemeen nummer:
+46(0)589-123 70
Email:
info@telliq.com

Neem contact met ons op TelliQ BV

Algemeen nummer:
+31 (0)85-1302362

Bezoek ons

Head Office:
Glasbruksgatan 1
732 31 Arboga
Sweden
TelliQ BV
Bezuidenhoutseweg 1
2594AB
Den Haag
Nederland